Kullanım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi

Bu sözleşme Nok Danışmanlık İTHALAT İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. bağlı olan Nok Sosyal çalışanları tarafından hazırlanmaktadır. Bu web sitesini veya bu web sitesinin herhangi bir bölümünde yer verilen bilgi, ürün veya hizmetleri kullanıyor olmanız, bu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi, bu web sitesinde ve uygulamada yer verilen diğer uyarıları kabul ettiğiniz ve bunlara uymaya, bunların gereklerini yerine getirmeyi taahhüt ettiğiniz anlamına gelmektedir. Nok Sosyal, kullanıcıları tarafından web sitesine veya uygulamaya sunulan kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesinin veya erişilmesinin önlenmesi için uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almaktadır. Üçüncü şahısların yasal ya da yasal olmayan davranışlarının herhangi bir kişi veya kuruma verebileceği hasarlardan, sorunlardan Nok Sosyal sorumlu tutulamaz. Nok Sosyal, bu Kullanım Koşullarında size önceden bildirimde bulunmadan ve herhangi bir yükümlülük altına girmeden tamamen kendi isteğine bağlı olarak değişiklik yapma, yeni madde ekleme veya çıkarma hakkına sahiptir. Buna itiraz edilemez. Yaptığımız değişikliklerden sonra web sitesini ve uygulamayı kullanmaya devam etmeniz yapılan değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Nok Sosyal web sitesini ziyaret eden, uygulamasını kullanan kullanıcıların gizlilik hakkına saygı duymaktadır. Web sitemizi görüntüleyebilmek için kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi vermeniz gerekmemektedir. Uygulamamızda yer alan belirli bir kısımları kullanabilmek için kişisel olarak tanımlanabilecek bilgiler verilmesi gerekebilir. Site ve uygulama, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermektedir. Üçüncü şahısların yasal ya da yasal olmayan davranışlarının herhangi bir kişi veya kuruma verebileceği hasarlardan Nok Sosyal’in sorumlu tutulması söz konusu dahi olamaz. Kişisel bilgilere sadece yetkili Nok Sosyal çalışanı ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.

Uygulama ve web sitesi argo, alkol, uyuşturucu, sigara, kumar, cinsel içerik barındıran ve özendiren, görsel veya yazılı içeriğe sahip değildir. Web sitesi ve uygulama 13 yaş ve üstü kullanıcılar için kullanıma uygundur. 13 yaş ve altı kullanıcı kullanımı için ebeveyn onayı gerekmektedir. 13 yaşında veya daha küçük kullanıcıların ebeveyn bilgisi olmadan üye olması ve üyeliğini sürdürmesi mümkün değildir. Bu durumun tespiti halinde kullanıcı sistemden silinebilir. Ebeveyn onayı ile üye olmuş 13 yaşında veya altı kullanıcıların sorumlulukları ebeveynlerine aittir.

Bu web sitesinin telif hakları Nok Sosyal’e aittir. Kullanıcı, website’yi ziyaret etmek, uygulamayı indirmek ve kullanmakla, Nok Sosyal’in fikrini mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi, website’de yer alan ürün, görsel ve işitsel imgeleri, içerik ve resimleri, veri tabanlarını, tasarım, logo, patent, marka, ve benzeri her türlü bilgi, belge, içerik ve görselleri kopyalamayacağını, çoğaltmayacağını, yayınlamayacağını, değiştirmeyeceğini, kullanamayacağını, başka bir lisana çevirmeyeceğini, saklamayacağını veya herhangi bir işleme tabi tutmayacağını, işlemeyeceğini, tahrip etmeyeceğini veya herhangi bir şekilde kullanmayacağını, Nok Sosyal ile doğrudan veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini, kabul, beyan ve taahhüt eder.

x"